18 грудня 2019 р. м. Київ

Проект з впровадження електронного квитка в м. Києві номіновано на премію Transport Ticketing Global 2020!

Церемонія нагородження Transport Ticketing Global 2020 пройде 28-29 січня 2020 року в Лондоні. Проект нашої компанії «Амріта Комплексні Рішення» з впровадження автоматизованої системи оплати проїзду (електронний квиток) на базі продуктів естонської компанії Ridango на всіх видах міського громадського транспорту  м. Києва включено в шорт-лист в номінації Best Smart Ticketing Programme на Transport Ticketing Global 2020.

4 грудня 2019 р. м. Київ

Заходи листопада 2019

12 листопада спеціалісти Амріта Комплексні Рішення відвідали захід CSG Reboot Training, організований компанією Dell Technologies.

2 жовтня 2019 р. Київ, КВЦ «Парковий»

Як це було. Компанія «Амріта Комплексні Рішення» на Kyiv Smart City Forum 2019

1 жовтня 2019 року в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбувся Kyiv Smart City Forum 2019. До уваги гостей та участників, серед яких були представники місцевих влад, посольств, міжнародних організацій, бізнес-кіл, ЗМІ, вендори, урбаністи, лідери думок, було представлено 1000 кв.м. виставкових стендів, на яких можна було ознайомитися із технологічними рішеннями вендорів, інноваційними продуктами для розумних міст.

12 вересня 2019 р.

Амріта Комплексні Рішення на Kyiv Smart City Forum 2019

Зовсім скоро, 1 жовтня 2019 року, відбудеться головна SMART подія, яку варто відвідати, - Kyiv Smart City Forum 2019. На учасників чекають 8 тематичних секцій, більш як 60 українських та міжнародних спікерів, понад 1 тис. м² інноваційного простору, тест-драйв електротранспорту на вертолітному майданчику.

28 серпня 2019 р.

Технічний Workshop HPE Synergy & Nimble Storage

Спеціалісти Амріта Комплексні Рішення взяли участь в технічному Workshop HPE Synergy & Nimble Storage, який провела компанія ERC

14 Травня 2017 р.

Модернізація залу засідань Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України - вищий орган виконавчої влади в Україні. До його складу входить прем'єр-міністр із заступниками та міністри - в цілому 25 чоловік. В ході поекту, фахівці компанії зустрілися з безліччю проблем. До початку реалізації проекту по модернізації, зал проведення засідань уряду був оснащений конференц-системою з базовими можливостями.

31 жовтня-2 листопада та 21-25 листопада 2016 р.

Конкурс професійної майстерності WorldSkills

З 31 жовтня - 2 листопада та 21-25 листопада 2016 р у м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills за підтримки Міністерства освіти України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організації, які виявили бажання бути разом з родиною WorldSkills. Компанія Амріта комплексні Рішення також виявила бажання, та взяла участь в організації прямих відеотрансляцій WorldSkills Ukraine Live Stream за допомогою цифрових IP відеокамер, світового виробника AXIS.

31 жовтня 2016 р.

Спеціальний дозвіл СБУ

Компанія «АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» отримала Спеціальний дозвіл СБУ на впровадження діяльності, пов'язаної з державною таєницею та встановлена 3 категорія режиму секретності. Дана категорія надається підприємствам, організаціям, установам, які виготовляють, обробляють або зберігають матеріальні носії секретної інформації, що мають гриф секретності «Таємно».

20 жовтня 2016 р. Київ, вул. Михайла Грушевського, 5

Модернізація залу погоджувальної ради Верховної Ради України

Компанія Амріта Комплексні Рішення (AMRITA-CS) закінчує 2016 рік із черговим успішним проектом по модернізації конференц-системи багатофункціонального конференц-залу Верховної Ради України. Інженерною командою AMRITA-CS було встановлено конференц-система та інформаційна система «Електронна погоджувальна рада», який став частиною розвитку концепції e-government і переходу органів влади на електронний документообіг.

19 жовтня 2016 р.

Безпечне Місто. З чого почати?

19 жовтня компанія Амріта Комплексні Рішення виступила з доповіддю «Безпечне Місто. З чого почати?» на виставці «Безпека», яка відбулася в КиївЕкспоПлазі. Так що ж таке Розумне місто? Це забезпечення сучасної якості життя за рахунок застосування інноваційних технологій, які передбачають економічне та екологічне використання міських систем життєдіяльності.

14-16 червня 2016 р.

Міжнародний форум «Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації»

У Києві 14-16 червня 2016 р. відбувся міжнародний форум «Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації», в якому компанія Амріта Комплексні Рішення стала партнером. Головною метою форуму було впровадження інновацій, забезпечення безпеки у сфері платіжних систем і визначення напрямів стимулювання безготівкових розрахунків в економіці країни.