Телекомунікаційне та активне мережеве обладнання

Телекомунікаційне і активне обладнання — це сукупність апаратно і програмно сумісного обладнання, об’єднаного в єдину систему з метою передачі даних між пристроями різного типу.

До телекомунікаційного та активного обладнання належать всі пристрої, які забезпечують передачу і прийом мережевого трафіку, а також зв’язок одних телекомунікаційних систем з іншими.

Основними пристроями і компонентами, які входять в дану групу є:

  • Сервери, що зберігають і обробляють інформацію.
  • Робочі станції і ПК користувача, які призначені для введення запитів до баз даних, отримання та обробки результатів запитів і виконання інших завдань кінцевих користувачів інформаційних систем.
  • Комунікаційні канали — лінії зв’язку, по яких передаються дані між відправником і отримувачем інформації. Комунікаційні канали використовують різні типи середовища передачі даних: телефонні лінії, волоконно-оптичні кабелі, коаксіальні кабелі, бездротові та інші канали зв’язку.
  • Активне обладнання — модеми, мережеві адаптери, концентратори, комутатори, маршрутизатори та ін. Ці пристрої необхідні для передачі і прийому даних.
  • Мережеве програмне забезпечення, що керує процесом передачі і прийому даних і контролює роботу окремих частин комунікаційної системи.

Конкурентні ціни, висока якість та продуктивність
Індивідуальний підбір телекомунікаційних систем під потреби замовника
Досвідчені сертифіковані фахівці
Широкий ассортимент продукції на складі
Наявність і надання демо обладнання для тестування
Наявність ліцензій на право виробництва проектних, монтажних та дослідних робіт
Залиш заявку
прямо зараз і
отримай знижку 5%

    Приєднайтеся до наших
    задоволених клієнтів