Кабінет Міністрів України — вищий орган виконавчої влади в Україні. До його складу входить прем’єр-міністр із заступниками та міністри — в цілому 25 чоловік. В ході поекту, фахівці компанії зустрілися з безліччю проблем. До початку реалізації проекту по модернізації, зал проведення засідань уряду був оснащений конференц-системою з базовими можливостями.

Модернізація залу засідань Кабінету Міністрів України

14 Травня 2017 р.

Кабінет Міністрів України — вищий орган виконавчої влади в Україні. До його складу входить прем’єр-міністр із заступниками та міністри — в цілому 25 чоловік.

В ході поекту, фахівці компанії зустрілися з безліччю проблем. До початку реалізації проекту по модернізації, зал проведення засідань уряду був оснащений конференц-системою з базовими можливостями. Порядок денний формувався секретаріатом КМУ в ручному режимі і нерідко могла змінюватися безпосередньо в ході засідань, з ініціативи когось із членів уряду. Вся супутня інформація до обговорюваних питань надавалася учасникам процесу на паперовому носії. Такий підхід був неефективний, оскільки ускладнював ознайомлення з супровідними документами і міг позначатися на якості прийнятих рішень.

Як результат, компанії Амріта Комплексні Рішення вдалося не лише успішно реалізувати проект, а й в стислий термін забезпечити робочі місця уряду комп’ютерною технікою та суттєво розширити можливості конгрес-системи.
Та на завершальному етапі, компанією Амріта Комплексні Рішення Головною цілю проекту стало надання членам уряду і гостям зручний доступ до всієї супровідної документації з швидким контекстним пошуком, реалізації системи електронного голосування, спрощення процесу підготовки засідань і поліпшення контролю дотримання порядку денного, підвищення якості мультимедійного супроводу, а також при необхідності забезпечення синхронного перекладу і відеотрансляції подій, в тому числі в Інтернет.

Dfgd
IMG 20161215 141939
IMG 20161215 142141
IMG 20161215 142239

    Залиште свій e-mail
    та отримуйте найсвіжіші новини першим