Компанія Амріта Комплексні Рішення (AMRITA-CS) закінчує 2016 рік із черговим успішним проектом по модернізації конференц-системи багатофункціонального конференц-залу Верховної Ради України. Інженерною командою AMRITA-CS було встановлено конференц-система та інформаційна система «Електронна погоджувальна рада», який став частиною розвитку концепції e-government і переходу органів влади на електронний документообіг.

Модернізація залу погоджувальної ради Верховної Ради України

20 жовтня 2016 р.

Компанія Амріта Комплексні Рішення (AMRITA-CS) закінчує 2016 рік із черговим успішним проектом по модернізації конференц-системи багатофункціонального конференц-залу Верховної Ради України.

Інженерною командою AMRITA-CS було встановлено конференц-систему та інформаційну систему «Електронна погоджувальна рада», які стали частиною розвитку концепції e-government і переходу органів влади на електронний документообіг.

Проект дозволив комп’ютеризувати процес формування порядку денного засідань парламенту, що сприятиме пришвидшенню організації цього процесу та зменшенню впливу людського фактору на прийняття того чи іншого рішення.

Це дозволило надати учасникам обговорень такі можливості, як:

  1. Пошук та перегляд електронних версій документів (проекти постанов, закони, презентаціі, фото та відео-матеріали);
  2. Голосування як з пультів, так і з екрану монітору;
  3. Спрощення процесів підготовки засідань і поліпшення контроля дотримання порядку денного;
  4. Відеотрансляція з залу засідань на великих панелях, приміщеннях для преси, та онлайн (youtube);
  5. Система синхронного перекладу до 8 різних мов/перекладачів, з можливістю розширення при необхідності, що дозволяє проводити в залі міжнародні зустрічі, конференції, тощо;
  6. Відео записи перебігу подій в залі під час проведення погоджувальної ради, конференцій і т.д.

Компанією AMRITA-CS була створена інтегрована система в залі засідань погоджувальної ради ВРУ, що дозволило істотно прискорити доступ його членів до необхідної інформації, скоротити час і поліпшити якість прийнятих рішень. За рахунок формалізації і автоматизації ряду організаційних процедур вдалося мінімізувати вплив людського фактора.

Також система дає можливість істотно зменшити використання паперових документів, а в перспективі і зовсім відмовитися від них. Застосування ряду сучасних інструментів дозволяє підвищити прозорість прийняття державних рішень і контроль над процесом з боку суспільства.

http://rada.gov.ua/news/Novyny/133952.html

IMG 1809
CASS0505
Konfz Prez10
SBHK2880

    Залиште свій e-mail
    та отримуйте найсвіжіші новини першим