19 жовтня компанія Амріта Комплексні Рішення виступила з доповіддю «Безпечне Місто. З чого почати?» на виставці «Безпека», яка відбулася в КиївЕкспоПлазі. Так що ж таке Розумне місто? Це забезпечення сучасної якості життя за рахунок застосування інноваційних технологій, які передбачають економічне та екологічне використання міських систем життєдіяльності.

Безпечне Місто. З чого почати?

19 жовтня 2016 р.

19 жовтня компанія Амріта Комплексні Рішення виступила з доповіддю «Безпечне Місто. З чого почати?» на виставці «Безпека», яка відбулася в КиївЕкспоПлазі.

Так що ж таке Розумне місто?

Це забезпечення сучасної якості життя за рахунок застосування інноваційних технологій, які передбачають економічне та екологічне використання міських систем життєдіяльності.

Це нові стандарти життя на базі новітніх технологій, безпечне міське середовище, забезпечення ефективного управління міськими ресурсами і постійне зростання рівня життя мешканців.

Це сучасна форма трансформації міста, в якій збалансовано враховані інтереси громадян, муніципалітету та бізнесу.

Дана доповідь несла в собі корисну інформацію та рішення компанії Амріта Комплексні Рішення щодо забезпечення сучасного якісного життя міст за рахунок застосування інноваційних технологій, які передбачають економічне та екологічне використання систем життєдіяльності.

Файл 000
Файл 002
Файл 001
Файл 004

    Залиште свій e-mail
    та отримуйте найсвіжіші новини першим