У Києві 14-16 червня 2016 р. відбувся міжнародний форум «Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації», в якому компанія Амріта Комплексні Рішення стала партнером. Головною метою форуму було впровадження інновацій, забезпечення безпеки у сфері платіжних систем і визначення напрямів стимулювання безготівкових розрахунків в економіці країни.

Міжнародний форум «Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації»

14-16 червня 2016 р.

У Києві 14-16 червня 2016 р. відбувся міжнародний форум «Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації», в якому компанія Амріта Комплексні Рішення стала партнером.

Головною метою форуму було впровадження інновацій, забезпечення безпеки у сфері платіжних систем і визначення напрямів стимулювання безготівкових розрахунків в економіці країни.

На даному форумі спеціалісти компанії презентували рішення Axis для охоронного IP-відеоспостереження і спільно з компанією Silent Circle рішення по приватній конфіденційності  Silent Circle та інших бізнес рішень по створенню сучасних комунікаційних інфраструктур.

На форуме «Платежные системы: Технологии. Безопасность. Инновации» Амрита Комплексные Решения совместно с компанией Silent Circle презентовали доклад «The Power of Privacy: сучасні рішення для захисту зв’язку і даних від Silent Circle», в котором было озвучено решение о защите комуникаций между сотрудниками, клиентами и партнерами, что поможет сохранить личные данные и бизнес в целости и сохраности.

Bfbn
IMG 20160615 135007437 HDR
Paysys D2
Forum112
Залиште свій e-mail
та отримуйте найсвіжіші новини першим