У Києві 14-16 червня 2016 р. відбувся міжнародний форум «Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації», в якому компанія Амріта Комплексні Рішення стала партнером. Головною метою форуму було впровадження інновацій, забезпечення безпеки у сфері платіжних систем і визначення напрямів стимулювання безготівкових розрахунків в економіці країни.

Міжнародний форум «Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації»

14-16 червня 2016 р.

У Києві 14-16 червня 2016 р. відбувся міжнародний форум «Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації», в якому компанія Амріта Комплексні Рішення стала партнером.

Головною метою форуму було впровадження інновацій, забезпечення безпеки у сфері платіжних систем і визначення напрямів стимулювання безготівкових розрахунків в економіці країни.

На даному форумі спеціалісти компанії презентували рішення Axis для охоронного IP-відеоспостереження і спільно з компанією Silent Circle рішення по приватній конфіденційності  Silent Circle та інших бізнес рішень по створенню сучасних комунікаційних інфраструктур.

На форумі «Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації» Амріта Комплексні Рішення разом з компанією Silent Circle представили доповідь «The Power of Privacy: сучасні рішення для захисту зв’язку і даних від Silent Circle», в котрій було озвучено рішення про захист комунікацій між співробітниками, клієнтами та партнерами, що допоможе зберегти особисті дані та бізнес в безпеці.

Bfbn
IMG 20160615 135007437 HDR
Paysys D2
Forum112

    Залиште свій e-mail
    та отримуйте найсвіжіші новини першим