Спеціалісти Амріта Комплексні Рішення взяли участь в технічному Workshop HPE Synergy & Nimble Storage, який провела компанія ERC

Технічний Workshop HPE Synergy & Nimble Storage

28 серпня 2019 р.

Спеціалісти Амріта Комплексні Рішення взяли участь в технічному Workshop HPE Synergy & Nimble Storage, який провела компанія ERC

В програмі заходу:
HPE Synergy – інтегрована платформа компонуємої інфраструктури. Основний функціонал.
HPE Nimble Storage – простота та ефективність зберігання. Огляд та позиціонування.

 

Практична частина — демонстрація роботи наступних рішень:
• введення в елементи управління (розгортання системи та її адміністрування);
• огляд основних інтерфейсних компонентів;
• приклад розгортання віртуального середовища;
• простота налаштування профілів серверів;
• оновлення прошивок;
• простота управління дисковими ресурсами;
• розгортання сервера з використанням Image Streamer.

Знання, отримані під час навчання, дозволять розширити можливості нашої компанії при підготовці технічних рішень для замовників.

 

HPE SYNERGY — НОВА КОМПОНОВАНА ІНФРАСТРУКТУРА

HPE Synergy, нова розроблена з нуля платформа для компонованих інфраструктур, формує середовище роботи, що дозволяє ІТ-спеціалістам створювати і надавати нові переваги миттєво та безперервно. Це єдина інфраструктура, яка зменшує складність управління традиційними робочими навантаженнями і підвищує швидкість операцій для нових поколінь додатків і сервісів. За допомогою єдиного інтерфейсу, HPE Synergy компонує фізичні та віртуальні пули обчислювальних ресурсів, систему зберігання даних і комутаційної мережі в будь-яку конфігурацію, для будь-якої програми.

Як платформа, що розширюється, це рішення допускає використання широкого ряду додатків і моделей експлуатації, таких як віртуалізація, гібридна хмара і методологія DevOps. Завдяки платформі HPE Synergy, ІТ-відділ зможе стати не просто внутрішнім постачальником послуг, а й партнером швидкого запуску нових додатків, які відкривають нові напрямки бізнесу.

 HPE Synergy забезпечує ІТ-відділу наступні переваги:

Можливість використання будь-яких додатків: оптимізація будь-якої програми, скорочення капітальних витрат і звільнення ресурсів за допомогою однієї інфраструктури з пластичними пулами фізичних і віртуальних ресурсів для обчислень, зберігання і комутації.

Динамічність: прискорення надання додатків і послуг через єдиний інтерфейс, за допомогою якого можна точно компонувати і перебудовувати логічну інфраструктуру в будь-яких поєднаннях і практично миттєво.

Оптимізація процесу: скорочення фінансових і трудових витрат завдяки внутрішній програмно визначеній аналітиці та бездоганній роботі на базі шаблонів.

Створення цінних рішень: підвищення продуктивності і посилення контролю за роботою центру обробки даних шляхом інтеграції та автоматизації операцій і додатків в інфраструктурі за допомогою уніфікованого інтерфейсу API.

Компонувальна інфраструктура — новий підхід до архітектури. Вона підтримує впровадження інновацій і створення якісно нових додатків і при цьому забезпечує більш ефективну роботу традиційних робочих навантажень.

Дізнайтеся більше на https://www.hpe.com/ru/ru/integrated-ystems/synergy.html

 

HPE NIMBLE  STORAGE —  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ САМОКЕРОВАНЕ ФЛЕШ-СХОВИЩЕ В ЦОД ТА ХМАРІ

Передбачуваність

Коли робота додатків сповільнюється, це означає, що вони відчувають нестачу даних. У рішенні HPE Nimble Storage використовуються флеш-масиви і прогнозна аналітика, які ліквідують «вузькі місця» і гарантують доступність 99,9999%, забезпечуючи кращу в галузі корисну ємність флеш-пам’яті кожного терабайта і концепцію, яка пропонує величезні переваги, як зараз, так і в майбутньому.

Переваги Системи зберігання даних (СЗД)

Гарантована здатність зберігання більшого обсягу даних на кожен петабайт флеш-сховища в порівнянні з усіма іншими флеш-масивами. Системи HPE Nimble Storage спеціально розроблялися для NVMe та Storage Class Memory (SCM). Вони мають кращі в галузі показники ефективності використання ємності, а також архітектуру, що враховує майбутні потреби. 

Дізнайтеся більше на https://www.hpe.com/ru/ru/storage/nimble.html

    Залиште свій e-mail
    та отримуйте найсвіжіші новини першим