Модернізація конференц системи багатофункціонального конференц-залу ВРУ

Верховна Рада України
Верховна Рада України

Ціль проекту
  1. Електронне голосування членів погоджувальної Ради (згідно регламенту 41 осіб), проведення засідань з обговоренням і голосуванням кожного з комітетів ВР
  2. Проведення конференції
  3. Проведення засідання фракції ВР
  4. Проведення заходів з синхронним перекладом на / з 9 -ти мовах (при необхідності), з відеотрансляцією, включаючи автоматичне наведення камер на виступаючих і синхронним виведенням на зовнішні екрани і робочі місця учасників. Система дозволяє учасникам отримати практично миттєвий доступ до бази документів ВРУ, які стосуються даного питання.

Рішення

Проблематикою проекту являється мультимедійне та інформаційне забезпечення процесу прийняття та документування рішення, з цілю підвищення якості та прискорення прийняття рішення та швидкому доступу до додаткової інформації і матеріалів в базі даних клієнта.

Результат

В ході роботи, нашими спеціалістами було створено та впроваджено конгрес-система Bosch DCN NG, створено робочі міста депутатів – 15,6 сенсорними моніторами з ліфтами Soltec, міні-комп’ютери з SSD дисками HP, 65 професіональних панелей LG.

Дані продукти допомогли вирішити питання по впровадженню системи, яка забезпечує всі заходи, які проводяться в залі сучасною мультимедійною та інформаційною підтримкою ; переводить документооборот засідань Погоджувальної Ради в електронний вигляд, що забезпечило без паперовий процесінг.

Реалізація проекта інноваційного залу засідань дозволила забезпечити учасникам Погоджувальної Ради сучасними мультимедійними та інформаційним забезпеченням для підвищення якості прийнятих рішень.