Модернізація конференц-системи багатофункціонального конференц-залу ВРУ

Верховна Рада України
Верховна Рада України

Ціль проекту
  1. Електронне голосування членів погоджувальної Ради (згідно з регламентом 41 особа), проведення засідань з обговоренням і голосуванням кожного з комітетів ВР
  2. Проведення конференції
  3. Проведення засідання фракції ВР
  4. Проведення заходів з синхронним перекладом на/з 9-ти мов (при необхідності), з відеотрансляцією, включаючи автоматичне наведення камер на доповідача і синхронним виведенням на зовнішні екрани і робочі місця учасників. Система дозволяє учасникам отримати практично миттєвий доступ до бази документів ВРУ, які стосуються даного питання.

Рішення

Проблематикою проекту є мультимедійне та інформаційне забезпечення процесу прийняття та документування рішення з метою підвищення якості та прискорення прийняття рішення та швидкому доступу до додаткової інформації і матеріалів в базі даних клієнта.

Результат

В ході роботи, нашими спеціалістами було створено та впроваджено конгрес-систему Bosch DCN NG, створено робочі місця депутатів – 15,6 сенсорні монітори з ліфтами Soltec, міні-комп’ютери з SSD дисками HP, 65 професіональні панелі LG.

Дані продукти допомогли вирішити питання по впровадженню системи, яка забезпечує всі заходи, які проводяться в залі сучасною мультимедійною та інформаційною підтримкою; переводить документообіг засідань Погоджувальної Ради в електронний вигляд, що забезпечило безпаперовий процесінг.

Реалізація проекту інноваційного залу засідань дозволила забезпечити учасників Погоджувальної Ради сучасними мультимедійними та інформаційним забезпеченням для підвищення якості прийнятих рішень.