Головна мета компаніїї — забезпечення нашим замовникам ефективного доступу до сучасних інноваційних інтернет технологій та гарантування надійного захисту їхнього бізнесу від ризиків, забезпечення стійкості функціонування ІТ систем та захист інформації.

Заснована у серпні 2015 року командою спеціалістів
Щорічне зростання клієнтської бази
80 світових виробників в портфелі компанії
35 штатних спеціалістів компанії
Наявність режимно-секретного відділу
2500 «Box Moving» у клієнтів компанії
70 сертифікатів на компанію
200 успішних реалізованих проектів в галузі основних 6 рішень компанії
Розвиток та розширення компанії до міжнародного рівня

Компанія «АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» є українським системним інтегратором комплексних рішень та провідною компанією у сфері надання професійних послуг з планування, проектування, побудови, введення в експлуатацію та підтримки ефективної ІТ-інфраструктури та інформаційних систем.

Маючи та розвиваючи широку продуктову лінійку і високі компетенції в сфері ІТ, наша компанія орієнтується на потреби замовників і надає послуги як корпоративним клієнтам, так і представникам малого та середнього бізнесу, створюючи при цьому конкурентні та оптимальні рішення і стратегії.

Компанія «АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» динамічно розвивається, постійно розширюючи своє портфоліо, яке нараховує більш ніж 200 підписаних та реалізовних контрактів. Ми пишаємося успішною реалізацією проектів для представників державного, фінансового та промислового секторів, телеком-операторів та ритейл-індустрії.

Завдяки партнерським відносинам зі світовими виробниками комп’ютерної техніки, активного і пасивного мережевого обладнання, систем безперебійного живлення, а також розробниками програмного забезпечення, компанія «АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» може надати найширший портфель рішень для побудови ефективної ІТ-інфраструктури будь-якого масштабу та складності.

 

З питань співпраці, обслуговування
і надання послуг, напишіть нам:
info@amrita-cs.com
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом