19 жовтня компанія Амріта Комплексні Рішення виступила з доповіддю «Безпечний Місто. З чого почати?» на виставці «Безпека», яка відбулася в КиївЕкспоПлазі. Так що ж таке Розумне місто? Це забезпечення сучасної якості життя за рахунок застосування інноваційних технологій, які передбачають економічне та екологічне використання міських систем життєдіяльності.

Безпечне Місто. З чого почати?

25 ноября 2016

19 жовтня компанія Амріта Комплексні Рішення виступила з доповіддю «Безпечний Місто. З чого почати?» на виставці «Безпека», яка відбулася в КиївЕкспоПлазі.

Так що ж таке Розумне місто?

Це забезпечення сучасної якості життя за рахунок застосування інноваційних технологій, які передбачають економічне та екологічне використання міських систем життєдіяльності.

Це нові стандарти життя на базі новітніх технологій, безпечне міське середовище, забезпечення ефективного управління міськими ресурсами і постійне зростання рівня життя жителів.

Це сучасна форма трансформації міста, в якій збалансовано враховані інтереси громадян, муніципалітету та бізнесу.

Дана доповідь несла в собі корисну інформацію та рішення компанії Амріта Комплексні Рішення щодо забезпечення сучасного якісного життя міст за рахунок застосування інноваційних технологій, які передбачають економічне та екологічне використання систем життєдіяльності. Іншими словами, — нові стандарти життя на базі новітніх технологій,, безпечне міське середовище, забезпечення ефективного управління міськими ресурсами і постійне зростання рівня життя жителів.

Файл 000
Файл 002
Файл 001
Файл 004

Залиште свій e-mail
та отримуйте найсвіжіші новини першим