Однією з основних цілей компанії є забезпечення нашим замовникам ефективний доступ до сучасних інноваційних ІТ технологій та гарантувати надійний захист їхнього бізнесу від ризиків, який пов’язаний із захистом інформації та стійкістю функціонування ІТ систем.

Заснована у Серпні 2015 року командою спеціалістів
Річний ріст клієнтської бази за час роботи 0-100
80 світових виробників в портфелі компанії
35 штатних та 20 позаштатних спеціалістів компанії
Наявність режимно-секретного відділу
2500 «Box Moving» у клієнтів компанії
70 сертифікатів на компанію
50 успішних реалізованих проектів в галузі основних 6 рішень компанії
Розвиток та розширення компанії до міжнародного рівня

Компанія «АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» являється українським системним інтегратором комплексних рішень і професійних послуг з планування, проектування, побудови, введення в експлуатацію та підтримки ефективної ІТ-інфраструктури та інформаційних систем.

Маючи та розвиваючи широку продуктову лінійку і високі компетенції в сфері ІТ, наша компанія орієнтується на потреби замовників і надає послуги як корпоративному сегменту, так і представникам малого та середнього бізнесу, підбираючи при цьому конкурентні та оптимальні рішення і стратегії.

Постійно розширюється портфоліо компанії, яке нараховує більш ніж 200 підписаних та реалізовних контрактів. Ми пишаємося успішною реалізацією проектів для представників державного сектору, фінансового та промислового секторів, телеком-операторів та ритейл-індустрії.

Завдяки партнерським відносинам з світовими виробниками комп’ютерної техніки, активного і пасивного мережевого обладнання, систем безперебійного живлення, а також розробниками програмного забезпечення, ми  можемо надати найширший портфель рішень для побудови ефективної ІТ-інфраструктури будь-якого масштабу та складності.

 

З питань співпраці, обслуговування
і надання послуг, напишіть нам:
info@amrita-cs.com
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом